На Тячівщині чергові пологи у "швидкій"

жовтня 22 / 2023
[center]
Коли на лінію «103» надходить повідомлення про пологи, то бригада, що мчить на виклик, розуміє – розвиток подій непрогнозований: не поодинокі випадки коли доводиться приймати пологи і на дому, і в 🚑автомобілі «швидкої». І тут є визначальними фах та професійна майстерність всієї бригади.
Черговий приклад злагодженої командної роботи – сьогоднішній ранішній виклик в с. Руське Поле на Тячівщині. Ранок, 6.40:
«Народжує жінка 28 років, 5-ті пологи, є ризик стрімкого перебігу», - повідомив диспетчер бригаді № 1402 (фельдшер – Василь МИКУЛЕЦЬ, водій – Юрій АНДРІЙЦЬО).
За кілька хвилин бригада прибула за вказаною адресою. Породіллю обережно перемістили до🚑медичного авто і помчали до 🏣пологового відділення у Тячів. Але вже на під’їзді до міста довелось зупинити автівку і допомогти з’явитися на світ новонародженій дівчинці.
«Хоча пологи й були стрімкими, але все обійшлося без ускладнень, - розповідає фельдшер з 34-річним стажем роботи Василь МИКУЛЕЦЬ. Це в мене вже 10-ї пологи в автомобілі «швидкої». Народилась здорова дівчинка, вагою близько 3 кг. Мама та немовля почувають себе добре».
Після проведення всіх медичних та санітарних маніпуляцій маму з новонародженою було доставлено до 🏣Тячівської районної лікарні.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар