Ремонт мостів на Закарпатті: завершено роботи на 12 переправах

жовтня 16 / 2023


12 мостів відремонтували впродовж 6 місяців в області. Переправи ремонтували на автошляхах державного значення. Найбільший обсяг робіт виконано на дорозі Т-07-18,зокрема, відремонтували 9 мостів поблизу населених пунктів Нижні Ворота, Верхні Ворота, Подобовець, Пилипець, Ізки, Буковець та Репинне.

Серед проведених робіт: відновлення дорожнього покриття на проїжджій та тротуарних частинах, влаштування бар’єрного та перильного огородження, зміцнення плит та кам’яних кладок.

Ще три переправи приведено до належного стану на автодорозі Т-07-12: два мости відремонтовано обабіч села Голубине, ще один на під’їзді до міста Свалява. Тут провели розчищення підмостового русла, зробили укріплення з габіонів, відремонтували дорожнє покриття та тротуари. А ще замінені перехідні плити та зроблена гідроізоляція.

Обидві дороги, на яких ремонтували мости, вкрай важливі, бо розташовані у туристичних районах, якими щодня їздять та гуляють чимало туристів. Тепер рух переправами буде безпечним для всіх учасників дорожнього руху. А поки на дворі тепла золота осінь, то подорожі цими дорогами будуть ще й надзвичайно красивими.

Усі роботи виконано в рамках експлуатаційного утримання.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар