Перетин кордону за системою «Шлях»: українцям повідомили новину

жовтня 15 / 2023
Перетин кордону за системою «Шлях»: українцям повідомили новину

Під час війни більшості чоловіків призовного віку заборонили виїзд за кордон. Однак є кілька категорій українців, які можуть легально перетинати кордон.

Серед них і водії-чоловіки та волонтери, які для перетину кордону користуються системою «Шлях». Ця система доступна для тих українців, які перевозять гуманітарну допомогу для ЗСУ, волонтерських організацій, медзакладів тощо.

Однак трапляються випадки, коли систему «Шлях» недобросовісні водії використовують, аби просто виїхати з України, чи для інших корисливих мотивів. Як пояснили в Укртрансбезпеці, таких перевізників відключають від цієї системи.

Цими днями Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки відключила від системи «Шлях» 27 перевізників на три місяці. Йдеться про ФОПи та товариства.

Українцям пояснили, що відключають від «Шляху» тих перевізників, які причетні до переправлення чоловіків призовного віку через кордон. Водії автомобілів, для яких організували виїзд за кордон, протягом встановлених 60 днів не повернулися назад в Україну. І цим вони порушили правила.

В Укртрансбезпеці додали, що Комісія розгляне ще десятки фактів зловживань із внесення даних у систему. Наразі перевірки тривають.

Нагадаємо, озвучено важливу інформацію для українців, які перебувають за кордоном.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар