Учора відбулися фінальні практичні заняття та заліки для першого курсу Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву

жовтня 08 / 2023

До Ужгорода прибули слухачі разом з інструкторами з усіх районів краю, щоб підсумувати 96-годинний курс підготовки, показати рівень здобутих знань, умінь і практичних навичок у військовій справі.
Заліки розпочалися з практичної стрільби з автоматичної зброї та виконання вправ з вогневої підготовки. Далі слухачі курсу виконували завдання з топографічної підготовки, орієнтування на місцевості, зв’язку, реагування на загрози вогневого контакту, тактичної медицини та евакуації поранених з району зіткнення з уявним супротивником і багато іншого.
Після успішного складання заліків разом із Роман Сарай - голова Закарпатської обласної ради та Шинкарюк Ігор - заступник голови Закарпатської ОДА вручили краянам сертифікати про закінчення базового курсу підготовки населення до національного спротиву.
Упевнений, що вони здобули критично важливі знання та практичні навички і готові реагувати на позаштатні й критичні ситуації на території Закарпаття, приєднатися до сил безпеки, оборони і рятувальників для порятунку людей по всій території регіону, а також обʼєднати навколо себе громаду для спільних скоординованих дій.
Дякую керівництву Центру та інструкторам за велику роботу. Те, що сьогодні ми побачили на фінальних заняттях, вражає й спонукає нас докладати ще більше зусиль для розвитку роботи щодо підготовки громадян до нацспротиву.
Підготовка населення до національного спротиву, оборона держави, територій, своїх рідних та близьких – один із основних напрямків комплексного захисту країни від зовнішнього ворога.
🇺🇦Ми пишаємося! Закарпаття пишається!
Разом переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар