У нас немає іншого вибору як боротися до кінця за нашу землю – закарпатський поліцейський Ігор Шимоняк

жовтня 06 / 2023

Після початку повномасштабного вторгнення росії він добровольцем пішов захищати Україну у складі батальйону Нацполіції «Захід». Боєць з позивним «Тайсон» брав участь у звільненні Харківщини, воював на Бахмутському напрямку, Луганщині. Разом з побратимами створив підрозділ аеророзвідки, який допомагає нищити ворога на сході України.
Указом Президента України поліцейського відзначено орденом «За мужність» III ступеня.
До повномасштабної війни підполковник поліції поєднував службу з тренерською діяльністю та готував юних спортсменів до професійних змагань з кікбоксингу.
Але війна змусила відкласти тренерську роботу та зі зброєю в руках захищати рідну землю.
💬«Що може бути краще відчуття, коли ти зриваєш трикольорову ганчірку у звільненому від росіян місті. За тим стоїть титанічна праця наших бійців…», - ділиться емоціями поліцейський.
Своє перше бойове завдання Ігор Шимоняк виконував на Харківщині. Це був штурм та «зачистка» населеного пункту Питомник Дергачівського району.
Вони виконували завдання піхоти. Згодом прийняли рішення про створення аеророзвідки. Спочатку це було два бійці, які навчились пілотувати дрони. Зараз це повноцінний взвод аеророзвідки, який допомагає корегувати дії наших захисників та знищувати російських загарбників.
💬«На півночі Харківщини ми заходили в «сіру» зону, звідки здійснювали вильоти, корегували артилерію, танки. «Дарували русакам «подаруночки», «щастя з неба», - сміється боєць.
За словами Тайсона, війна – це завжди страшно, адже це біль і втрата найдорожчих людей... : 💬«Обабіч дороги від Ізюма до Слов’янська стоять прапори – наші національні та підрозділів десантно-штурмових військ. За кожним із них - чиєсь життя, віддане за нашу державу…».
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар