На Рахівщині дають можливість молоді проявити свою активну сторону та знайти справу життя

вересня 28 / 2023

У селі Розтоки Рахівського району Закарпатської області відбулася зустріч з молоддю. Розпочався захід із того, що присутніх знайомили з такими поняттями, як Молодіжна рада та Молодіжний центр.


Запрошений спікер Микола Чех виступив у якості експерта з питань молодіжних рад, адже сам очолює таку в Тячівській громаді і довів на власному прикладі, що цей інструмент “голосу” молоді може увійти в топ-5 найуспішніших рад України. Фахівець показав на власному досвіді, що Молодіжна рада може залучати сотні тисяч гривень іноземних інвестицій, не використовуючи місцевий бюджет. Своєю діяльністю Микола мотивував близько 50 молодих людей, присутніх на заході.


Зі свого боку, 20-річний Юрій Дяблюк, голова новоствореного Молодіжного центру Богданської громади, разом із командою презентували можливості такого простору для молоді краю. Центр вже виграв грант на створення осередку практичної роботи з молоддю на базі Будинку культури в с. Розтоки Рахівського району. Тепер справа за активною молоддю, аби команда зростала та сприяла розвитку молодих людей, громадянської освіти, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжного підприємництва, підвищення рівня мобільності молоді тощо.


Друга частина зустрічі стосувалася кар’єрного консультування, де фахівчині з питань працевлаштування та освіти знайомили учасників і учасниць з особистісними відмінностями, різноманіттям інтересів і можливістю їх застосування в майбутній професійній діяльності. Підлітки обговорили різні професії з властивими їм навичками, а також долучилися до тематичних активностей англійською мовою. Це дозволило їм підкріпити свої знання на тему професій та навичок для кар’єри активним та корисним англійським словниковим запасом.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар