Черговий лазне-пральний комплекс передали бійцям 128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада (128 ОГШБ)

вересня 15 / 2023
💪 Черговий лазне-пральний комплекс передали бійцям 128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада (128 ОГШБ).

Завдяки йому воїни зможуть закрити свої базові потреби на передовій: прийняти гарячий душ, попрати й висушити одяг. Це одночасно лазня та перукарня на колесах, зазначив Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА.

За словами очільника області, комплекс обладнали з урахуванням запитів і побажань самих захисників. Тут встановили шість душових, три пральні машини й три сушки для одягу, сучасний електричний бойлер, котел на дровах та інше. Також облаштували окремий простір для відпочинку.

💬 «Закарпаття поставило вже близько 20 мобільних лазне-пральних комплексів різним підрозділам. Дякую кожному, хто допомагає й працює над цим проєктом. В осінньо-зимову пору така підтримка особливо важлива для наших захисників», – підкреслив Віктор Микита.

Сьогодні комплекс передали за сприяння голови ОВА, народного депутата Михайла Лаби, голови Ужгородської РВА Юрія Гузинця, благодійних фондів «Підтримай наших», «Туряни», «Підтримка за нами» та у взаємодії з Yarema Foundation і громадської спілки «Закарпатські ґазди».
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар