Замість квітів дрон: Шестикласник Артур Савілов прийшов першого вересня у рідну школу з особливим подарунком

вересня 10 / 2023
🛩ДРОН ЗАМІСТЬ КВІТІВ💪

Шестикласник Артур Савілов прийшов першого вересня у рідну школу з особливим подарунком. Замість квітів, які цього дня традиційно дарують учителям, учень приніс у Чопську загальноосвітню школу дрон. Свій улюблений квадрокоптер, подарований йому декілька років тому дядьком, хлопчик вирішив передати на потреби прикордонників.

Артур непомітно залишив коробку з безпілотником на учительському столі і поклав на неї 📄аркуш паперу зі словами: «Привіт! Мене звати Артур. Мої тато і мама військові, а я народився в День військової розвідки, 7 вересня. Може, тому люблю коптери. Це мій коптер. Він не такий класний, як ваші, та, сподіваюся, знадобиться. Хай тепер послужить у вас ( школу перелітає 😉)».

Директорка навчального заходу разом із класним керівником Артура проінформували прикордонників Чопського загону, що у місцевій школі на них чекає 🎁 сюрприз. Аби віддячити хлопчикові, військові завітали у клас до школяра. Прикордонники щиро подякували хлопчикові за такий потрібний на передовій подарунок, за небайдужість та чітку громадянську позицію хлопчика.

Артур розповів, що переїхав разом з батьками на Закарпаття з Київщини, коли їх почали🔥 обстрілювати. Батько уже був військовим, згодом до Збройних Сил України долучилася мама.

💬Хлопчик зізнався, що дуже хоче якнайшвидше повернутися додому: «Впевнений, що мій дрон буде набагато корисніший на війні, ніж у мене вдома. Хотів передати його нашим прикордонникам, адже вони зараз на передовій воюють з ворогом. Я знаю, що дрони потрібні постійно і вірю, що мій також допоможе. Я дуже вірю у наших військових і Перемогу».

Волонтери передали квадрокоптер прикордонникам одного зі зведених підрозділів Чопського загону, які наразі виконують бойові завдання на Донеччині. Військові уже отримали дарунок із Закарпаття. У свою чергу, прикордонники з передової передали для юного благодійника 🍬🍫🍭смаколики та лист подяки.

💙💛Щиро дякуємо Артурчикові за його не по-дитячому велике серце і щиру душу, за його підтримку у боротьбі з російськими окупантами та беззаперечну віру у Перемогу!🤝

🇺🇦Разом до Перемоги! Слава Україні!🇺🇦Категорія : Суспільство


Залишити Коментар