У Сваляві шукали двох зниклих малолітніх хлопців

червня 19 / 2023

У місті Свалява двоє місцевих жителів заявили про зникнення їхніх малолітніх дітей, які, граючись, покинули подвір’я. Поліцейські розшукали хлопчиків та повернули батькам. Життю та здоров’ю школярів нічого не загрожує.


Вчора, 18 червня, близько 5-ої години ранку, за допомогою до поліцейських Сваляви звернулися двоє місцевих жителів. 27 та 37-річна жінки розповіли про зникнення їхніх дітей – хлопчиків 9 та 10 років. Як з’ясували поліцейські, діти гралися разом на подвір’ї за місцем проживання одного з них. Під час гри вони, непомітно від дорослих, вийшли гуляти вулицею міста.

На пошуки дітей одразу ж було залучено особовий склад поліції Сваляви, а також рятувальників, кінологів та небайдужих місцевих мешканців. Понад тридцятеро правоохоронців спілкувалися з містянами, обстежували прилеглі приміщення, переглядали записи з місцевих камер відеоспостереження. У результаті хлопчиків розшукали на одній із вулиць міста.

Як виявилося, граючись, діти втомилися і заснули у власній схованці, а коли над ранок прокинулися, намагалися повернутися додому.

Зараз діти вдома з батьками. Їх життю та здоров’ю нічого не загрожує. Поліцейські поспілкувалися з родинами та нагадали хлопчикам, яку небезпеку можуть нести подібні вчинки.

Нагадуємо громадянам: у разі зникнення неповнолітніх, невідкладно інформуйте про це поліцію. У таких випадках не слід затягувати, важлива кожна хвилина.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар