4 червня вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни

червня 04 / 2023
4 червня ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни. - голова Закарпатської ОВА, Віктор Микита

Тисячі українських дітей постраждали через цинічні й нелюдські дії окупантів, сотні були скалічені чи вбиті війною. Щодня ці цифри лише збільшуються.

Поранення і травми, зруйновані домівки, втрата рідних та близьких, нескінченні обстріли, викрадення й насильницьке вивезення на територію країни-агресора стали новою моторошною реальністю для десятків тисяч наших дітей. Терористи цинічно знищили дитинство цілого покоління українців. Жорстока дійсність назавжди залишить по собі глибокі психологічні травми. Таке не можна ні забути, ні пробачити.

Сьогодні разом з громадою в обласному центрі Закарпаття в межах Всеукраїнської акції «Голоси дітей», яку ініціювала перша леді Олена Зеленська, вшанували памʼять дітей, котрі загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Ми памʼятаємо та ніколи не забудемо. Кожного російського терориста, від рук якого постраждала чи загинула українська дитина, буде знайдено і покарано, скільки б на це не знадобилося часу.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар