В Перечині будують енергозберігаючі будинки для працівників підприємства, яке релокувалося з Краматорська

травня 28 / 2023
❤️🏗️ В Перечині Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА відвідав будівельний майданчик, де зводять десять енергоефективних будиночків для працівників підприємства, яке релокувалося з Краматорська.

Раніше компанія на повну потужність працювала на Донеччині, але через дії ворога разом із частиною працівників переїхала і вже в серпні стала платником податків нашої області.

💬 «Підтримка бізнесу, котрий через війну був вимушений виїжджати, триває системно, як і допомога тим, хто від 24 лютого знайшов прихисток на Закарпатті. Ця важлива робота дозволяє бути надійним тилом та взаємодіяти з іншими регіонами», — наголосив Василь Іванчо.

Зокрема, аби робота й надалі тривала та розвивалася, очільник Перечинської ТГ Іван Погоріляк та голова міської військової адміністрації Краматорська Олександр Гончаренко підписали меморандум, який закріпив статус «міста-побратими» 🤝

💬 «Вітаємо засвідчення взаємовідносин таким документом та віримо в подальшу тісну співпрацю за різними напрямками», — зауважив заступник очільника області.


Категорія : Суспільство


Залишити Коментар