В Тереблі у межах інвестиційної угоди з ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ» триває розробка родовища солі

березня 19 / 2023
Голова Закарпатської ОВА, Віктор Микита разом із першим заступником Мирославом Білецьким відвідали інженерний майданчик Тереблянського соляного родовища.

Цей проєкт має державне значення та перебуває під особливим контролем керівництва країни. Тут у межах інвестиційної угоди з ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ» триває розробка родовища солі.

Зараз проводять інженерні роботи з облаштування шахти. Ґрунт виявився нестійким, тому прийнято рішення розробляти прохід відкритим способом до стійкої породи. Це збільшує терміни виконання робіт і необхідність встановлення залізобетонної конструкції для облаштування ділянки тунелю. На майданчику працює велика кількість техніки та фахівців.

Поспілкувалися з керівниками на ділянці. За попередніми підрахунками цього року ми отримаємо першу технічну сіль, яка може бути використана для утримання доріг у зимовий період. У перспективі родовище зможе забезпечити 100% потреби України в технічній солі, що є критично важливим, враховуючи колосальне зростання ринкової ціни на цей продукт. Зараз потреба країни в технічній солі становить до 450 тисяч тонн на сезон.

Через бойові дії на Донеччині зупинилося держпідприємство «Артемсіль». Воно закривало потреби України в солі. Саме тому для виконання окремих спеціальних завдань, серед яких і забезпечення продовольчої безпеки країни, залучили Закарпаття, котре має відповідні ресурси та потенціал.
🇺🇦Упевнено рухаємося далі.
Дякую інвесторам за довіру й ефективну роботу.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар