На Закарпатті продовжується активна реалізація проєкту «Вихователь безпеки», що сприятиме створенню безпечного середовища у навчальних закладах

березня 14 / 2023

Сьогодні, 14 березня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася зустріч очільника поліції області – генерала поліції третього рангу Ярослава Колесника, із директором Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Мар'яною Марусинець, очільником Головного управління ДСНС області Романом Гудаком та головою Колочавської територіальної громади – Василем Худинцем.
Присутні підписали Меморандум про співпрацю у рамках проєкту «Вихователь безпеки». У результаті такої взаємодії на території Колочавської територіальної громади Хустського району найближчим часом до виконання своїх обов’язків приступить спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі, який зараз проходить спеціальну підготовку в Києві на базі вищого навчального закладу системи Міністерства внутрішніх справ.
У «полі зору» вихователя безпеки буде безпечний освітній процес у трьох навчальних закладах громади: Колочавської загальноосвітньої школи, Негровецької школи імені Василя Росохи та Горбівської гімназії.
Спеціаліст із безпеки спілкуватиметься майже з тисячею учнів молодших, середніх та старших класів, піклуватиметься про їхню обізнаність із власними правами та обов’язками. Вихователь безпеки проводитиме різноманітні інтерактивні заняття, виховні профілактичні бесіди, які сприятимуть налагодженню здорової атмосфери між учнями, допоможуть розпізнавати прояви булінгу та протидіяти йому, мотивуватимуть школярів до здорового способу життя, попереджуватимуть правопорушення серед неповнолітніх тощо. Така діяльність спеціаліста здійснюватиметься у рамках тісної співпраці з поліцією, рятувальниками, управлінням освіти та головами територіальних громад.
❕Нагадаємо: програма реалізовується за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України, освітнім омбудсменом України, Асоціацією міст України, Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Дитячим фондом ООН (UNICEF) та власне громадами територіальних громад.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар