Роботу за рік в умовах воєнного стану обговорили правоохоронці Закарпаття на координаційні нараді

лютого 23 / 2023


Протягом минулого року правоохоронці Закарпаття неодноразово стикнулися з новими викликами в роботі у зв’язку із впровадженням воєнного стану, однак у повній взаємодії змогли забезпечити підтримання правопорядку на території регіону. Про підсумки діяльності за рік та подальші спільні заходи, що дозволять підвищити ефективність діяльності у сфері протидії злочинності говорили на координаційній нараді керівників правоохоронних органів. Вона відбулася під головуванням керівника Закарпатської обласної прокуратури Анатолія Ковальчука.

У нараді взяли участь в.о. голови Закарпатської ОВА, очільники ГУНП та УСБУ в Закарпатській області, голова Закарпатського апеляційного суду, керівники територіальних підрозділів ДБР, БЕБ, ДСР, Мукачівського прикордонного загону, очільники структурних підрозділів поліції, перший заступник та заступники керівника Закарпатської обласної прокуратури, начальники відділів апарату обласної прокуратури та керівники окружних прокуратур.

«Ми ставимо собі за мету досягти зменшення рівня злочинності, захистити інтереси громадян та держави від протиправних посягань», – наголосив Анатолій Ковальчук. Основним пріоритетом в умовах війни залишається належне документування і розслідування злочинів проти основ національної безпеки та злочинів, пов’язаних зі збройною агресією. Варто зазначити, що протягом 2022 року в краї вдалося не допустити жодних диверсій чи терористичних актів. І робота над виявленням та знешкодженням діяльності агентів ворожих спецслужб чи колаборантів триває.

Поряд із тим керівник обласної прокуратури зауважив, що варто активізувати роботу з протидії кіберзлочинності, охорони довкілля, зокрема – щодо виявлення причетних до незаконних рубок осіб. З-поміж іншого, на контролі у правоохоронців зараз і виявлення та розкриття злочинів, що посягають на функціонування економіки. На заході було наголошено, що важливо докладати зусиль, аби в нинішніх умовах у правовому полі активно працювали механізми наповнення бюджету держави.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар