10 причин обрати для відпочинку гірськолижний курорт на Рахівщині – Драгобрат

лютого 15 / 2023

Краєвиди Рахівщини вражають своєю красою в будь-яку пору року. А в взимку сюди приїздять не лише щоб помилуватися красою гір, але щоб відпочити й фізично, катаючись на лижах, санях, сноубордах.


Драгобрат — невелика міжгірна долина і найвисокогірніший гірськолижний курорт Українських Карпат. Коли починаєшся підійматися на цей курорт то здається що ти попав у інший вимір.


Підковоподібне розташування гір Драгобрату створює унікальні природні умови і забезпечує наявність стабільного снігового покриття з листопада по травень.


І що ще найважливіше зі схилів долини відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат — Чорногору, видно вершини: Говерла (2061 м) і Петрос (2020 м). З іншого боку (північніше) видно найвищі хребти Ґорґан — зокрема гору Довбушанку (1754 м), Синяк (1662 м) та інші.


Єдиним населеним пунктом, через який проходять шляхи до підніжжя г. Стіг, є смт Ясіня що на Рахівщині.

10 причин чому варто відвідати саме гірськолижний курорт Драгобрат на Рахівщині, ми зібрали з коментарів туристів, або місцевих, які часто відпочивають саме на Драгобраті. Отже, почнемо:

1. Драгобрат – це найвисокогірніший гірськолижний курорт в Україні. Бази та готелі розташовані на висоті вище 1400 м. над р.м.; що немає аналогів. Тут можна зранку випити каву над хмарами.

2. Драгобрат – всупереч теплій зимі, тут таки є досить непогано снігу. Саме головне сніг не штучний. Завжди морозно. Неймовірний свіже повітря.

3. На Драгобраті найкращий панорамний вид. Тут можна побачити всі гори Карпат. Піп Іван, Говерлу Чорногору і т.д.


4. На Драгобраті самі смачні гуцульські страви. Розташована найвисокогірніша колиба-кафе в Україні;

5. На Драгобраті є багато саун, басейн, і саме головне розташований найвисокогірніший чан в Україні. Гріємо кісточки вище хмар.

6. На Драгобраті єдине місце в Україні де функціонує ратрак- фрірайд;

7.На Драгобраті є можливість покататися на снігоходах та кінних санах засніженими карпатськими полонинами;


8. Драгобрат єдиний гірськолижний курорт України, де ви можете ходити у хмарі. Це не просто вислів. Хмари часто опускаються нижче за наші готелі.

9.На Драгобраті надається весь спектр послуг зимного активного відпочинку, як і для початківців, так і професійних спортсменів й для простих любителів снігу та Карпат;

10. На Драгобраті на Нас завжди чекають. Тут щира гуцульська гостинність та справжній гуцульський колорит. І ще, що, головне, тут приємні ціни.

Хочемо нагадати що бізнес на Драгобраті цього року, працює як і для Вас, так і для підтримки економіки України та ЗСУ.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар