У Рахові оновлено склад науково - технічної ради КБЗ

січня 04 / 2023
ОНОВЛЕНО СКЛАД НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ КБЗ

У зв’язку зі зміною керівника установи, оновлено склад науково-технічної ради Карпатського біосферного заповідника. Загалом до неї входить 25 осіб, з яких чотирнадцять – працівники установи й одинадцять – представники наукових установ, органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості. Новим головою Ради став директор заповідника, заслужений природоохоронець України Микола РИБАК.

До речі, в останній тиждень минулого року у гібридному режимі відбулося засідання Ради, в якому взяли участь двадцять троє осіб.

Науково-технічна рада розглянула наступні питання:
🔹 Про підсумки науково-дослідної діяльності за 2022 рік та план заходів з наукової, науково-технічної діяльності КБЗ на 2023 р.;
🔹 Про підсумки екологічної освітньо-виховної роботи КБЗ у 2022 році та план роботи на 2023 р.;
🔹 Щодо внесення змін до функціонального зонування території КБЗ;
🔹 Про перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів КБЗ та проект лімітів на використання природних ресурсів у першому півріччі 2023 року;
🔹 Про погодження проекту ліміту на 2023 рік;
🔹 Про проведення атестації наукових працівників Карпатського біосферного заповідника у 2023 році;
🔹 Про затвердження складу бюро Ради;
🔹 Про план роботи Ради Карпатського біосферного заповідника на 2023 р.;
🔹 Різне:
- про повторне включення до ліміту на використання природних ресурсів ділянок у Кузійському та Чорногірському ПНДВ;
- про пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Інструкції про застосування порядку установлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Відмітимо, що доповідачі намагалися висвітлювати свої питання яскраво та цікаво, а у членів Ради виникало чимало запитань, тому засідання Ради видалось дуже плідним.

Незважаючи, на важкий 2022 рік через повномасштабне вторгнення росії на територію України, працівниками Карпатського біосферного заповідника в усіх напрямках діяльності зроблено чимало.

Йдемо до перемоги! Слава ЗСУ! Слава Україні!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар