Пішохідні переходи в Ужгороді обладнують спеціальними світловідбивними елементами (відео)

листопада 30 / 2022


Пішохідні переходи в Ужгороді обладнують спеціальними світловідбивними елементами. Через регулярні атаки агресора на енергетичну інфраструктуру України та, як наслідок – економії електроенергії, деякі вулиці залишаються без освітлення. Відтак, для підвищення рівня безпеки всіх учасників дорожнього руху та запобігання ДТП в темну пору доби прийнято рішення – обладнати пішохідні переходи світловідбивачами.

Містяни таке рішення підтримують. Завдяки світловідбивачам, водії краще бачать та швидше реагують в темну пору доби, а пішоходи почуваються безпечніше. Також, громадяни наголошують на важливості дотримання правил дорожнього руху і позначення себе на дорозі. Наразі світловідбивними елементами обладнали 14 пішохідних переходів.

В пріоритеті головні артерії міста – вулиці з найінтенсивнішим рухом автомобілів. Вартість одного світловідбивача – орієнтовно 200 гривень.

Для реалізації даної ініціативи виділили 100 тисяч гривень з міського бюджету. Елементи віддзеркалюють світло фар та попереджають водія про наближення до «зебри».
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар