Один із «Пунктів незламності», які діятимуть в Ужгороді, працюватиме у «Совиному гнізді»

листопада 24 / 2022


Один із «Пунктів незламності», які діятимуть в Ужгороді, працюватиме у «Совиному гнізді», що на вулиці Ференца Ракоці, 2. Тут зможуть перебувати люди під час тривалого відключення електроенергії. Пункт відповідає вимогам найпростішого укриття цивільного захисту, тож у випадку повітряної тривоги люди зможуть і надалі тут знаходитися.
Сьогодні пункт оглянули начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита, його заступник Ігор Шинкарюк, міський голова Богдан Андріїв.
Для роботи стаціонарного пункту у «Совиному» Ужгородська міська рада придбала генератор, є електричні обігрівачі, додатково закуплять обігрівач УФО. Обладнали тут куточок для мам із дітками, є місця, де можна посидіти та зігрітися, випити гарячого чаю із печивом. Також є аптечка із медичними препаратами першої необхідності, засоби дезінфекції, вогнегасник.
У разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години Пункти незламності стануть осередком безпеки, стабільності, тепла. Вони працюватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар