Процедуру купівлі дров у Державному агентстві лісових ресурсів спростили (відео)

серпня 06 / 2022


Процедуру купівлі дров у Державному агенстві лісових ресурсів спростили! Найбільшим замовником дров традиційно залишається населення.

Закарпатці, готуючись до зими, можуть щвертатися до лісівників із заявками. Готуй сани влітку! У Закараптті повним ходом готуються до опалювального сезону – мова про закупівлю дров.

Адже це гарна альтернатива газу та електриці. А ще лісівники спростили саму процедуру.724 гривні – середня ціна за кубометр дров у Закарпатті. У кожному лісництві – а їх у краї 13 – ціна варіюється від 600 до 800 гривень.

Для порівняння по Україні , айдешевше – від 684 грн на Харківщині та до 1205 грн за куб метр дервини на Львівщині. За попередніми заявками населення та місцевої влади, до опалювального сезону лісгоспи Державого агентство лісових ресурсів України мають заготовити 7,5 млн кубів дров. У нашому краї вже заготовлено 300 тисяч кубів. Ужгородський лісгосп – понад 18 тисяч кубів дров, Великобичківський – понад 16 тисяч і Рахівський понад 15 тисяч – це закараптські лідери !

Лісівники закликають краян не чекати осені, активніше готуватися до опалювального сезону. У цьому напрямку працюють і державні установи.

Для порівнння, минулоріч лісівники поставили 230 тисяч кубів дров, а цього року ще гавіть літній період, а вже наближаємось до цієї цифри! Уточнити інформацію можна на сайтах та сторінках у соцмережах лісгоспів.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар