На Закарпатті кількість загиблих в ДТП у порівнянні з минулим роком знизилася на 31%

липня 12 / 2022Співробітники поліції Закарпаття постійно слідкують за ситуацією та аналізують стан дотримання правил дорожнього руху на автошляхах регіону. Такі дії націлені на вдосконалення заходів, що вживаються правоохоронцями для того, щоб дороги краю були максимально безпечними.
Так, за шість місяців 2022 року на автошляхах Закарпатської області зафіксовано 1448 дорожньо-транспортних пригод, що на 9% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Разом з тим, кількість аварій з травмованими становить 194 випадки, у яких травмувалося 227 людей.
Аналізуючи аварії зі смертельними наслідками слід зауважити, що спостерігається значне зменшення таких. Загалом за 6 місяців цього року на дорогах Закарпаття загинуло 33 людини, що на 31% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Також, слід зауважити, що знизилася у 2,5 рази і кількість травмованих у ДТП діток-пішоходів – з 19 до 8, та майже в 4 рази діток-велосипедистів – з 4 до 1 неповнолітнього потерпілого.
Основними причинами аварій, як і минулого року, залишається перевищення безпечної швидкості руху ( у 714 випадках) та порушення правил маневрування (321 випадок). Основними видами аварій є зіткнення – 860, наїзд на перешкоду – 286, наїзд на транспортний засіб, що стоїть (120), наїзд на пішохода (80) та інші.
Поліція вкотре наголошує усім учасникам дорожнього руху на необхідності дотримання всіх встановлених правил. Нагадуйте про них своїм діткам, а ще краще – показуйте власним прикладом.
Бажаємо всім безпечних поїздок. І пам’ятайте, що ми завжди готові при йти вам на допомогу!
Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар