Закарпатські патрульні отримали відзнаки обласної ради

липня 04 / 2022

Голова Закарпатської облради до Дня національної поліції України завітав із відзнаками обласної ради до закарпатських «патрульних».
«Ви одними з перших поряд із ЗСУ стали на захист України після масштабного вторгнення ворога. Знаємо, що і зараз ваші побратими несуть службу у зоні бойових дій. Ви ж робите не менш важливу справу: аби рідні і близькі наших воїнів та мирне населення, яке забезпечує життєдіяльність України, почувалися у безпеці. Той факт, що з часу вторгнення росії в Україну суттєво зменшилася кількість злочинів — цьому підтвердження. У День Вашого професійного свята хочу, насамперед, подякувати Вам за мужність, витримку, за вірність честі й Україні. Бажаємо Вам та Вашим родинам добробуту, здоров’я і миру!», — наголосив голова облради.
Також за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, захисту інтересів суспільства і держави в Закарпатській області та з нагоди Дня Національної поліції України Володимир Чубірко відзначив Андрія Бобітка, старшого лейтенанта поліції, старшого інспектора сектору забезпечення діяльністю управління патрульної поліції в Закарпатській області та Марію Семенюк, старшого лейтенанта поліції, старшого інспектора сектору забезпечення діяльністю управління патрульної поліції в Закарпатській області.
Пресслужба Закарпатської обласної ради
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар