Дві санітарні машини передали у міські медичні заклади Ужгорода благодійники з Іспанії

травня 18 / 2022


Дві санітарні машини передали сьогодні у міські комунальні заклади Ужгорода – пологовий будинок та поліклініку, автомобілі прийняли керівники закладів Олег Онопко та Мирослава Брецко. Техніку отримали завдяки ПАТ «Єврокар»: завод має міжнародних партнерів і після збройної агресії росії багато із них висловили бажання допомогти українцям, зокрема, медичним закладам. Один із партнерів – іспанський благодійний фонд Real Club de Polo de Barcelona – придбав санітарні автомобілі та передав їх медикам Ужгорода. В автомобілях ще була й гуманітарна допомога – медикаменти.

Міський голова Богдан Андріїв, який разом начальником управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення міськради Ярославом Глаголою, були присутні при передачі авто, висловив вдячність і іспанським благодійникам, і керівництву заводу «Єврокар» за допомогу та підтримку.

Автівкою, яку отримав пологовий будинок, перевозитимуть у разі потреби новонароджених із вадами здоров’я в обласну дитячу лікарню у Мукачеві, вона укомплектована апаратом штучного дихання та аспіратором. Інший спецавтомобіль працівники поліклініки використовуватимуть для надання меддопомоги паліативним та важкохворим.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар