Цими днями свій гідний 100-річний ювілей святкувала жителька села Обава Дзямко Терезія

січня 24 / 2022

Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність.
Цими днями свій гідний 100-річний ювілей святкувала жителька села Обава Дзямко Терезія Іванівна. Добра, світла, щира, при хорошій пам’яті, Терезія Іванівна про своє життя та родину може розповідати годинами. Каже, що у ньому вистачало всього: і смутку, і радості. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами. Ювілярка за своє життя пережила чимало історичних подій - це і війна, і голодомор, стала свідком народження незалежної Української держави.
Родина Терезії Іванівни ділиться секретами довгожительки. Кажуть, що гори, природа, здоровий спосіб життя – саме ці речі дають сили жити далі. Незважаючи на поважний вік, ювілярка своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові звершення.
Сьогодні ж вона в оточені найрідніших святкує свій 100-річний ювілей. У цей урочистий день Терезію Іванівну привітали і від імені народного депутата України Василя Петьовки та передали цінні подарунки для ювілярки. Родичі іменинниці дякують усім, хто долучився до вітань цієї святкової днини. Ну і бажають найціннішого – здоров’я для всіх жителів рідного Закарпаття.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар