Закарпатські рятувальники проаналізували стан роботи за листопад

грудня 01 / 2021

1 грудня в Головному управлінні ДСНС України у Закарпатській області відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності в листопаді 2021 року. Захід пройшов під головуванням керівника закарпатських рятувальників Романа Гудака, за участі керівного складу Головного управління та начальників структурних підрозділів області.

Під час заходу присутні обговорили досягнення, статистику, стан реагування на надзвичайні події та ситуації в області, що виникали за звітний період, а також заходи, спрямовані на покращання виконання завдань за призначенням на майбутній період.

Так, впродовж листопада в регіоні сталося 132 пожежі, за аналогічний період 2020 року – 97. Спостерігається збільшення кількості загорань, тож проведення додаткових профілактичних заходів є необхідним кроком. Також, внаслідок вогняної стихії впродовж місяця, що минув, в області загинуло 5 осіб (проти трьох за листопад 2020 року). А попереду холодна пора, під час якої, за правило, стається найбільше трагічних випадків на пожежах.

З огляду на це, керівництвом Головного управління було наголошено на покращенні профілактичної роботи у напрямку попередження пожеж у житловому секторі. Також, як основні завдання на грудень закарпатські рятувальники визначили: підготовку рятувальної техніки до роботи в складних зимових умовах, перевірку готовності пунктів обігріву до прийому громадян і постійний контроль за станом проїзду на автошляхах державного і міжнародного значення та профілактично-просвітницьку роботу напередодні новорічних та різдвяних свят.

Окремим питанням, яке було винесено на обговорення, є створення підрозділів місцевої й добровільної пожежної охорони на територіях громад. В умовах проведення адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади саме на об’єднані територіальні громади покладено функцію – створення системи цивільного захисту. Вона регулює відносини, пов’язані із захистом населення, територій, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій, реагуванням на них, функціонуванням місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар