Онлайн-сервіс служби зайнятості забезпечить якість надання послуг в умовах локдауну

жовтня 28 / 2021
Онлайн-сервіс служби зайнятості забезпечить якість надання послуг в умовах локдауну


Служба зайнятості готова до роботи в умовах локдауну. Для цього нею розроблено та впроваджено в роботу Електронний онлайн-сервіс.

Електронні послуги служби зайнятості – це доступно, ефективно і зручно. Адже будь-якої миті можна отримати потрібну інформацію щодо пошуку роботи на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua.

«Електронний кабінет шукача роботи» https://www.dcz.gov.ua/cabinet надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання та заходи, які проводитиме центр зайнятості.

«Електронна черга» https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment дозволяє, не виходячи з дому та не витрачаючи часу і коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста центру зайнятості.

Освітній портал державної служби зайнятості http://skills.dcz.gov.ua/ призначений для отримання інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання резюме сучасного формату. На порталі є можливість отримати необхідні знання та навички, що стануть у нагоді на новій роботі, переглянути онлайн-курси та семінари.Закарпатський обласний центр зайнятості
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар