Дороги області готують до осінньо-зимового періоду

жовтня 26 / 2021
Дороги області готують до осінньо-зимового періоду


У Закарпатській ОДА під головуванням першого заступника очільника облдержадміністрації Мирослава Білецького відбулася нарада з учасниками процесу експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.

Служба місцевих автомобільних доріг в області та три підрядні організації відповідають за підготовку автошляхів місцевого значення до зимового періоду.

«Щоб забезпечити безпечний рух для автомобілів, до 1 жовтня треба було підготувати у повному обсязі протиожеледні матеріали, заготовити технічну сіль, фрикційні, паливо-мастильні матеріали. Окрім того, щоб була можливість провести аварійний ямковий ремонт, у достатній кількості повинні бути і спеціальні холодні суміші.

На жаль, усі необхідні матеріали поки не підготовлені», – прокоментував Мирослав Білецький.

Керівництво ОДА та експерти Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області спільно з обласним Управлінням патрульної поліції повинні відвідати всі підрядні організації, які займаються утриманням автошляхів, перевірити рівень підготовки до осінньо-зимового періоду на місцях, чи облаштовані відповідним чином місця відпочинку подорожуючих та пункти обігріву, у якому стані техніка.

«Це питання тримаю на особистому контролі. Наступного тижня всі організації повинні бути готові повністю, адже погода чекати не буде», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар