Чергове засідання Органу з питань культурної спадщини відбулося в Ужгородській міській раді

жовтня 06 / 2021Технічні паспорти 8 вивісок у межах історичної забудови центральної частини Ужгорода розглянули днями на черговому засіданні Органу з питань культурної спадщини в Ужгородській міській раді.

Зокрема, одноголосно погодили вивіски ресторану за адресою вул. Олександра Фединця, 2 – пл. Корятовича, 1 та магазину на Корзо, 8.

Технічний паспорт вивіски салону краси на Августина Волошина, 15 не погодили через невідповідність до рішення міськради «Про Порядок встановлення вивісок у місті Ужгород» – колір не гармоніює із загальним колористичним вирішенням фасаду будівлі. З цієї ж причини, а також через зауваження щодо місця розміщення та кількості вивісок на будівлі відмовили й ПАТ «Національна акціонерна страхова компанія Оранта» на вул. Олександра Фединця, 13.

Через розміри та вихід за межі фасаду відмовили їдальні на вул. Яроцькій, 1а. Не погодили ТОВ «Закарпаттяенергозбут» на площі Жупанатській, 18 паспорти вивісок і через невідповідність кольору, і тому, що одна з них – не українською мовою.

У пастельних тонах рекомендували виготовити вивіску магазину на вул. Олександра Фединця, 24, а наразі технічний паспорт не погодили. Вирішили додатково вивчити питання погодження технічного паспорта вивіски мережі хімчисток на вул. Августина Волошина, 2А, (2-ий поверх), щоб уточнити узгодження вивіски із затвердженим паспортом опорядження фасаду будівлі.

Розглянули на засіданні й ескізний проєкт «Будівництва торгово-житлової будівлі по вул. Франтішека Тіхого, 13 «д». Зазначалося, що забудовник вийшов за межі своєї ділянки, працівники управління державного архітектурно-будівельного контролю через це притягли його до відповідальності. Будівлю вже завершили, але забудовник не виконав усі вимоги, прописані в містобудівних умовах та обмеженнях. Тому Орган з питань охорони культурної спадщини Ужгородської міської ради не рекомендував департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА погоджувати ескізний проєкт цієї забудови.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар