Ігор Чепіженко: «Кожен із нас має розуміти, що він вакцинується передусім для себе самого»

вересня 27 / 2021

Продовжуємо знайомство із закарпатськими медиками, котрі в умовах пандемії працюють та забезпечують належну лікарську допомогу нашим краянам.
Сьогодні це – Ігор Чепіженко, лікар загальної практики сімейної медицини та амбулаторної поліклінічної допомоги в медичному центрі «Prevention».
Ігор – один із перших пройшов навчання для бригад, що здійснюють вакцинацію в області, та вже четвертий місяць працює у місцях проведення щеплення в Ужгороді.

«Навчання у нас проходили на базі УжНУ. В основному це була інформація про види вакцин, яка між ними різниця, як транспортуються та зберігаються», – зауважив лікар.
Раніше він проводив імунізацію проти коронавірусу у Центрі вакцинації в ПАДІЮНі, а сьогодні працює в атріумі Закарпатської облдержадміністрації та за потреби в мобільних пунктах на площі Петефі, у клініках «Prevention».

«Кожен із нас має розуміти, що він вакцинується передусім для себе самого. Це – самозахист. І навіть якщо особа захворіє, то зі щепленням проти COVID-19 хвороба пройде набагато легше. Як показує статистика, серед вакцинованих менше госпіталізацій та летальних випадків», – повідомив Ігор Чепіженко.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар