Рятувальники розповідали школярам Білківської територіальної громади про Службу порятунку

вересня 25 / 2021

24 вересня школярі с. Білки дізнались багато цікавого, нового та корисного, адже фахівці ДСНС провели для них урок безпеки із практичними елементами. Зокрема діти познайомились із професією пожежний-рятувальник, дізнались на які виклики виїжджають підрозділи Служби порятунку та детальніше почули про спецмашини підрозділів ДСНС.

Зокрема, молоде покоління довідалось про призначення та можливості спеціальної аварійно-рятувальної машини легкого типу (САРМ-Л). Рятувальники розповіли їм, що цей автомобіль призначений для забезпечення дій рятувальників у кількості 4 осіб, проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм першої домедичної допомоги, зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також надання допомоги постраждалим при дорожньо-транспортних пригодах.

Для того, аби усі дітки Білківської територіальної громади змогли дізнатися більше про роботу рятувальників вже після обіду до пожежно-рятувального підрозділу завітали інші школярі, для яких фахівці Служби порятунку провели екскурсію та надали можливість спробувати себе у ролі рятувальників – одягнути захисний одяг та спорядження, спробувати попрацювати з аварійно-рятувальним обладнанням тощо.

По завершенню заходу з дітьми провели інструктаж на протипожежну тематику, поговорили про правила поведінки під час відпочинку у лісі та порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар