На Закарпатті обговорили підготовку до головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону

вересня 18 / 2021


Воблдержадміністрації обговорили підготовку до головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону (ЄСДР).

Заступник міністра громад і територій України з питань європейської інтеграції Ігор Корховий провів нараду з керівниками структурних підрозділів Закарпатської ОДА та представниками агенцій розвитку.

На нараді обговорили питання підготовки та затвердження Національного плану заходів на 2021-2022 рр. та пріоритетних напрямів діяльності в рамках головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону (ЄСДР).

Ігор Корховий акцентував на необхідності формування регіонального плану заходів в рамках головування в ЄСДР та їхнього фінансового забезпечення, узгодження національного та регіонального планів заходів в рамках головування в ЄСДР тощо.

Присутні порушили питання пріоритетів регіону щодо транскордонного співробітництва та впровадження транскордонних ініціатив і проєктів. Йшлося й про можливості фінансової підтримки транскордонних проєктів з державного та регіонального бюджетів, інституційної підтримки територіальних громад.

У нараді також взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Шпонтак, начальниця управління туризму та курортів облдержадміністрації Маріанна Готра, начальник управління єврорегіональної співпраці Закарпатської ОДА Олександр Білак та Дмитро Мірошніков, заступник начальника управління єврорегіональної співпраці облдержадміністрації та представники агенцій розвитку.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар