На Ужгородщині відбулися гонки «BESKYD-2021»

серпня 03 / 2021

Днями на Закарпатті провели два етапи Чемпіонату України з гірських гонок на автомобілях «BESKYD-2021».

Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, V етап відбувся на трасі змагання «Вільшанки» у селі Турички, а заключні ж гонки провели на Ужоцькому перевалі.

Після технічної інспекції, інструктажу в передстартовій зоні на облаштованих трасах для ралійних заїздів відбувалися вільні тренування, кваліфікаційні та залікові підйоми.

Загалом на ралі зареєструвалися понад 20 найкращих гонщиків країни, які змагалися у шести залікових групах. Перемогу у загальному рейтингу одержали представники з Києва.

Для такого виду змагань використовують дорогу загального користування з великими перепадами висот на декількох підйомах. Цьогорічний чемпіонат розпочався навесні на Львівщині та Івaно-Фрaнківщині.

«Знаково, що завершальні етапи відбулися на Закарпатті. Це доводить високий рівень організації та відповідальності наших громад. Впевнений, що ці змагання запам’ятаються усім гостям регіону не тільки майстерністю учасників, а й нашими гірськими масивами та краєвидами», – зазначив Ігор Шинкарюк.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар