«Відновлений маршрут М-23 дозволить розвантажити КПП у Чопі», – Анатолій Полосков

липня 23 / 2021

У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» ремонтують автошлях М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня.

Про це повідомляє голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков.

За словами очільника області, тривають роботи з відновлення під’їзду до КПП «Вилок». Оновлений, він допоможе розвантажити пункт пропуску на українсько-угорському кордоні в місті Чоп.

«Маршрут протяжністю майже 50 км має міжнародне значення, оскільки веде до Румунії та Угорщини і з’єднує транспортні потоки між трьома країнами.

Прикордонну інфраструктуру відновлюємо завдяки реалізації амбітного плану Глави держави, адже якісні дороги – пріоритет», – зауважує Анатолій Полосков.

Наразі на частині шляху вже завершили основні етапи, зокрема відфрезерували зношене дорожнє полотно, влаштували шар суміші для вирівнювання профілю. На кількох ділянках траси М-23 дорожники встановлюють шар основи.

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляють, що попереду – влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальту та фінішного шару щебенево-мастикового асфальтобетону.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар