Уперше за останнє десятиліття на Закарпатті відбувся гала-концерт

червня 27 / 2021Закарпатська обласна державна адміністрація
Офіційний веб-сайт Закарпатської обласної державної адміністрації у стадії наповнення
Пошук
Новини
Уперше за останнє десятиліття на Закарпатті відбувся гала-концерт Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича
опубліковано 27 червня 2021 року о 15:55
Знагоди відзначення 25-ї річниці Конституції та в межах святкування 30-річчя незалежності України в Ужгороді відбулася чергова мистецька подія – гала-концерт переможців та гостей ІХ Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича.

«Символічно, що цей захід вдалося організувати та провести напередодні одного із найвизначніших свят у нашій новітній історії – Дня Конституції», – зауважив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

На площі Народній, біля будівлі обласної держадміністрації, виступили Заслужений академічний Закарпатський народний хор, хор Іршавської дитячої школи мистецтв «Глорія», Зразковий колектив «Перлинка» Ужгородської дитячої музичної школи №1 ім. П. І. Чайковського, Чоловіча хорова капела «Боян» ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Народний жіночий камерний хор «Bel canto» Солотвинської ТГ, Народний аматорський хор «Мелодія» Іршавського міського будинку, Мукачівський молодіжний хор та інші.

«Гала-концерт відомого національного конкурсу ім. М. Леонтовича вдалося провести уперше за останнє десятиліття.

Важко передати словами своє захоплення рівнем майстерності і таланту наших хорових колективів. Ви – душа Закарпаття. Ми пишаємося Вами», – наголосив очільник області.

За його словами, до Ужгорода на цей захід завітали гості з усіх куточків нашого краю, представники обласної ради, райдержадміністрацій, іноземних дипломатичних установ, культурна еліта, освітяни, військовослужбовці, молодь та багато інших.

«Приємно, що такі важливі дати для нашої країни ми можемо святкувати разом у культурному та творчому середовищі серед нашої громади у мирному Закарпатті.

Щиро дякую творчим колективам за виступи та вельмишановним гостям за те, що розділили це свято разом із нами», – підсумував Анатолій Полосков.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар