Екзотика на Закарпатті

червня 24 / 2021
Садівник-аматор із Тячівщини щороку збирає зі своєї присадибної ділянки щедрий урожай ківі. Каже, це смачно і корисно для здоров’я.

Цими днями на городі садівника-любителя Володимира Закройського з Руського Поля – неймовірний аромат: рясними бутонами жовто-кремового кольору вкрилися пагони екзотичного ківі. Господар розповідає: любить експериментувати у себе на ділянці. Колись часто їздив на заробітки за кордон, у Югославію. Саме там вперше побачив, як вирощують ківі, зацікавився і спробував виростити у себе на ділянці.Експеримент вдався, й ось уже 12 років щороку пан Володимир збирає соковитий кислувато-солодкий врожай. Пагони ківі виростають до 12 метрів у довжину.

Крім того, плоди ще й корисні для здоров’я.Пан Володимир охоче ділиться з усіма охочими порадами, як правильно саджати та доглядати за ківі. Крім нього, садівник-аматор вирощує й інші екзотичні рослини – актинідію, інжир, хурму, лимони та цього року вперше висадив маракуйю. Каже: садівництво приносить задоволення для душі та користь для здоров’я.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар