Вихованці пришкільних дитячих таборів завітали на екскурсії до ужгородських рятувальників

червня 18 / 2021
Вивчати правила безпечної поведінки треба змалечку. Саме під таким гаслом закарпатські рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молодого покоління.

Сьогодні, 18 червня, одразу у двох пожежно-рятувальних підрозділах відбулися заходи за участю дітей.

Зокрема, до Аварійно-рятувального загону спецпризначення навідалися одразу дві екскурсійні групи із літніх таборів закладів загальної середньої освіти Ужгорода: «Дзвіночок», що діє при загальноосвітній школі № 7 та дітлахи із загальноосвітньої школи № 10 з угорською мовою навчання ім. Дойко Габора. Під час заходу працівники ДСНС розповіли вихованцям закладів про дії у разі виникнення пожежі, навели приклади причин їхнього виникнення та порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Повторили номер виклику служби порятунку «101». Після цього фахівці ДСНС організували для школярів показ рятувальної техніки, обладнання та спорядження, що використовується рятувальниками під час ліквідації різного роду надзвичайних подій та ситуацій.

У свою чергу до вогнеборців 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород навідалися вихованці Центру дитячого розвитку «Мудрик». Як і в попередньому випадку, спочатку рятувальники провели для діток своєрідний тренінг щодо вивчення правил безпечної життєдіяльності, а далі продемонстрували потужності пожежно-рятувальної техніки. Кожен з охочих міг скористатися можливістю приборкати умовну пожежу за допомогою ствола та посидіти в кабіні транспортного засобу рятувальників тощо.


Категорія : Суспільство


Залишити Коментар