У Рахові шукають кандидатів у патронатні вихователі

червня 17 / 2021

«Патронатна сім’я: дітям – родина, патронатним вихователям – стаж та заробітна плата»
Такою була тема зустрічі в райдержадміністрації, що відбулась 15 червня. У рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі працівниками Служби у справах дітей під головуванням першого заступника голови державної адміністрації Турока В.С. проведено нараду з керівниками та працівниками служб у справах дітей територіальних громад району щодо пошуку та підбору кандидатів у патронатні вихователі для створення патронатних сімей, впровадження на території району послуги патронат над дитиною.
На заході говорили про те, що таке патронатна сім’я, хто такі патронатні вихователі та їх помічники, хто ними може стати. Визначали також категорію дітей, які можуть бути влаштовані до патронатної сім’ї.
Кокіш О.П. повідомила, що патронатний вихователь буде отримувати офіційну заробітну плату від держави, а в його трудовій книжці буде відповідний запис та нараховуватиметься трудовий стаж.
Окрім цього, присутні ознайомились зі статистикою функціонування такого типу влаштування дітей в Україні. Додатково роз’яснено основні положення, що рекомендуються для застосування у роботі з активізації Державних соціальних програм та Національних стратегій у повному обсязі.
Звернуто увагу присутніх, що – Патронат над дитиною фінансується за рахунок держави, кандидати у патронатні вихователі разом із своїми помічниками проходять підготовку за Програмою, затвердженою наказом Мінсоцполітики України 19.08.2017 № 1349 (загальна тривалість навчання – 120 годин).
Крім того, з метою реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання, рекомендовано територіальним громадам району провести серед населення широкомасштабну інформаційну компанію з питань розвитку сімейних та наближених до сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Більш детальну інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись до працівників служб у справах дітей територіальних громад району та служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації, яка знаходиться за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 1 (приміщення адміністрації) або за телефоном: 2 -53-52.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар