У межах дороги Н-09 на Рахівщині розширюють дорогу, розбиваючи скелю (ВІДЕО)

травня 17 / 2021

Умежах дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів роботи тривають на кількох ділянках одночасно. Зокрема неподалік села Костилівка на Рахівщині підрядник розбиває скелю, щоб розширити дорогу.

Роботи проводяться у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Це складна ділянка дороги, де з одного боку скеля, з іншого – з бурхлива гірська річка. Аби розширити дорожнє полотно, потрібно лише розбивати скелю. Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області наразі ширина дороги складає 6,5 м, розширити її мають намір до 8 м. У межах с. Костилівки це вже друга скеля, яку розбирає підрядник.

Після завершення робіт скелю укріплять для забезпечення безпеки руху і задля збереження дороги від можливих обвалів породи у подальшому», - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

На відео видно, наскільки це складний і небезпечний процес, тому щоб уберегти водіїв, на ділянці тимчасово перекривають рух. Спецтехніка прибирає каміння і проїзд відкривають для всіх учасників руху.

Н-09 є найдовшою дорогою на території Закарпатської області протяжністю 209 км. Саме на цьому маршруті знаходяться рекордні за кількістю і розмірами укріплюючі конструкції.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар