У Мукачеві розпочала роботу мобільна група поліцейських з протидії домашньому насильству

травня 06 / 2021
У Мукачеві розпочала роботу мобільна група поліцейських з протидії домашньому насильству
Сьогодні, 6 травня, у Мукачівському районному управлінні поліції розпочала свою роботу мобільна група з протидії домашньому насильству. Це вже другий підрозділ на Закарпатті, який орієнтований виключно на протидію насильству. До сьогодні мобільні групи працювали в обласному центрі регіону.

Поліцейські екіпажу реагуватимуть на всі виклики, пов’язані з домашнім насильством, що надходять на лінію 102, та надаватимуть необхідну допомогу родинам на місці.

Зокрема поліцейські будуть документувати порушення, складати адміністративні протоколи, проводити роботу з насильниками, направляти їх на корекційну програму.

Також, при потребі, поліцейські ізолюватимуть жертву від кривдника, пропонуючи соціальний центр, де потерпілі матимуть можливість отримати тимчасовий притулок, психологічну допомогу та все необхідне для життя.

Поліція Закарпаття закликає громадян до активної співпраці щодо протидії насильству, адже ця проблема потребує комплексного реагування. Якщо сусіди, колеги, вчителі будуть своєчасно інформувати про факти насильства, то жертві вдасться вчасно допомогти, а з часом і викорінити цю проблему.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар