Ужгород долучився до відеоконференції із німецьким Дармштадтом – обговорювали впровадження проєкту

квітня 22 / 2021
Календарний план та подальші кроки впровадження проєкту «Внесок у стале поводження з муніципальними відходами у м. Ужгород» обговорили напередодні на черговій відеоконференції – нараді міст-побратимів Ужгорода та Дармштадта.

Проєкт реалізується в рамках програми «Сталий місцевий розвиток через партнерські проєкти», який фінансують та координують німецькі Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку і ТзОВ Engagement Global - Служба ініціатив розвитку.

У нараді взяли участь заступник Ужгородського міського голови Василь Пинзеник, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич, начальниця управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства Олександра Турянчик, заступник начальника управління міжнародного співробітництва та інновацій Дмитро Мірошніков.

Із Дармштадту долучилися керівник департаменту міжнародної співпраці Віолета Сакалюк, менеджер проєкту від Дармштадта Анна Катрін Веселовськи, заступник керівника комунального підприємства EAD Вольфганг Краузе, начальник відділу поводження з відходами Дармштадта Клаус Майер, начальник відділу взаємодії з населенням компанії EAD Біргіт Журден-Мюнк.

Ішлося про технічні аспекти впровадження проєкту, налагодження діалогу між фахівцями обох міст у сфері міського благоустрою та з питань поводження з твердими побутовими відходами. Домовилися сформувати спільну робочу групу технічних фахівців для аналізу стану справ із сміттям в Ужгороді, формування моделей поводження з відходами та органічними відходами, проведення навчально-ознайомчих візитів тощо.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар