Іштван Петрушка: «Підтримка фермерських господарств. Уряд прийняв постанову, яка вдосконалює державну підтримку таких господарств»

квітня 22 / 2021За інформацією Іштвана Петрушка, 21 квітня на засіданні Уряду прийнято постанову, яка розширює та вдосконалює державну підтримку фермерських господарств. Документ розроблено на підставі Указу Президента України в частині підвищення фінансової спроможності фермерів та малих сільськогосподарських виробників.

"Розмір бюджетної субсидії новоствореним ФГ збільшено з 3000 грн до 5000 грн на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар). Також запроваджено виплати у розмірі 36 тис. грн за сільськогосподарську дорадчу послугу. Крім того, розширено види корів, за які надаватиметься бюджетна дотація фермерським господарствам", - додав Іштван Петрушка.

Детальніше про бюджетну програму за посиланням:

Закарпаття одна з небагатьох областей України, де переважає сільське населення (постійне) 63,1%, при 31,5% по Україні. Сільське господарство займає провідне місце в економіці області, у ньому створюється 15,2% валової доданої вартості.

Сьогодні сільськогосподарським виробництвом на території Закарпатської області займаються близько 1200 сільськогосподарських підприємств, серед яких близько 70, це великі товаровиробники.

Характерною особливістю Закарпаття є те, що на господарства населення припадає 79,7% сільськогосподарських угідь, ними виробляється 94,5% валової продукції сільського господарства.

За даними статистики, в області здійснюють свою діяльність 1450 фермерських господарства.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар