За перший квартал 2021 року в Закарпатській області перевірено 270 АЗС!

квітня 08 / 2021

Сьогодні на засіданні робочої групи мені доповіли про виконання завдань і результати перевірок щодо виявлення нелегальних АЗС.
Андрій Давидов, директор департаменту економічного та регіонального розвитку ОДА, розповів про результати перевірки з початку цього року.
Виявлено 1191 порушення, складено акти та винесено 125 приписів про усунення порушень, 31 особу притягнуто до відповідальності.

Правоохоронці інформують про 6 АЗС, які здійснювали роботу без ліцензій. Там вилучено 4 тонни пального на суму 98 тис. грн, вилучено 2 одиниці спеціалізованого обладнання на суму 80 тис. грн.
Закарпатською обласною прокуратурою накладено арешт на документи, транспортний засіб, причіп-цистерну та близько 5 тонн ймовірно незаконно виготовленого дизельного пального. Орієнтовна вартість вилученого майна склала 500 тис. грн.

Важливо, що на виконання плану робочої групи на II квартал 2021 року зібрано інформацію від виконавчих органів ТГ щодо наявності АЗС на території громад та створено перелік автозаправних станцій.
Заходи щодо виявлення і ліквідації незаконного обігу та роздрібної торгівлі пальним продовжуються, і це питання постійно контролює керівництво обласної державної адміністрації.

Робота у напрямку виведення з тіні паливного бізнесу потребує об’єднання та зусиль усіх гілок влади. Тому всі напрацювання з виявлення та ліквідації незаконних АЗС на території Закарпатської області проводяться систематично усіма профільними службами та відомствами.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар