Ужгородський скансен запрошує до участі в VIІ міжнародній виставці "Світ писанки"

березня 19 / 2021
Ужгородський скансен запрошує до участі в VIІ міжнародній виставці "Світ писанки"
Про це йдеться в повідомленні Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

Незважаючи на карантинні обмеження, ми розпочинаємо підготовку до світлого весняного свята – Великодня!
22 квітня в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється VІІ виставка «Світ писанки», що у передвеликодні дні вже сьомий рік поспіль буде тішити наших краян та гостей міста. Її мета – популяризація та розвиток писанкарських традицій на Закарпатті, ознайомлення з різновидами розпису писанки, відтворення її автентичних зразків, звернення уваги і пошани до українських народних традицій та звичаїв.

До участі у виставці запрошуються майстри, які працюють у традиційних писанкарських техніках (воскова, шкрябанка, мальованка й ін.). Один учасник може подати на виставку 10 та більше писанок. Вік учасника – не менше 14 років. Одна-дві роботи за згодою учасників, будуть відібрані до фондової колекції музею, а інші роботи повернуться учасникам по завершенню виставки.

Для участі у виставці потрібно заповнити анкету учасника в електронному варіанті. Посилання на анкету : https://docs.google.com/forms/d/1_q7YfOWET26tTg8kefC04HAq6W7iQTQEu2nsunrbj3o/edit
Роботи надсилати на адресу Закарпатського музею народної архітектури та побуту (відділ експозиції) (м. Ужгород, вул. Капітульна, 33/а) (відправка та повернення робіт за рахунок учасника виставки).

Контакти:
фейсбук: Ужгородський скансен
e-mail: uzhgorodskansen@ukr.net, vikasymkovich@gmail.com
тел. 0959079693 – Симкович Вікторія Іванівна
У разі форс-мажорних обставин у зв’язку з карантинними обмеженнями та неможливістю відкрити виставку для відвідувачів, експоновані роботи майстринь будуть представлені онлайн у соціальних мережах музею.

Писанки на виставку приймаються до 16 квітня. Поспішайте долучитися до створення великоднього настрою у нашому місті!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар