Поліція Тячівщини розповідає школярам, як вберегти здоров'я в час карантину

лютого 26 / 2021
Поліція Тячівщини розповідає школярам, як вберегти здоров'я в час карантину
Співробітники ювенальної превенції поліції Тячівщини працюють з школярами. Правоохоронці пояснюють дітям, як вести себе, щоб уникнути хвороби.
Поліція Тячівщини продовжила співпрацю з дітьми району. Ювенали додатково наголосили на потребі бути обережним в час пандемії. Розпочали з Нересницької громади, села Тарасівка. Інспектор поліції Мирослава Фіцай організувала роботу таким чином, щоб охопити усіх дітей, але не збирати великі групи в час карантину.

“Я чудово розумію, що діти багато вже чули і про карантин, і про коронавірус. Але варто розуміти, що людина у формі, її слова часто можуть бути більш почутими та правильно сприйнятими. Ми повинні робити все від нас залежне, щоб допомогти людям, що нас оточують. Якщо сьогодні я попередила бодай одне захворювання – це вже маленька перемога”, – наголосила Мирослава Фіцай.

Поліцейська звернула увагу дітей на те, що кожне зібрання молоді, ігри з однолітками можуть у кінцевому результаті коштувати чийогось здоров’я.

Мирослава Фіцай наголосила, що проведе подібну роботу у більшості шкіл, адже в такий непростий час діти потребують особливої підтримки.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар