Закарпатські рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час Різдвяних свят

січня 07 / 2021
Закарпатські рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час Різдвяних свят
Аби Різдвяні свята пройшли без надзвичайних подій, рятувальники ДСНС області звертаються до громадян та священнослужителів, щоб нагадати про дотримання елементарних правил пожежної безпеки.

Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій радять після завершення Богослужінь повністю знеструмлювати будівлі й не залишати у церкві без нагляду запалені свічки та відкритий вогонь. Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути.

Потрібно дотримуватись правил пожежної безпеки при користуванні електроприладами, слідкувати за справністю електромереж та відмовитись від застосування нестандартних опалювальних приладів для обігріву приміщень і не допускати відкритого прокладання електропроводів легкозаймистими конструкціями. Також слід бути вкрай обережними з різноманітними електричними гірляндами, якими прикрашають внутрішні конструктивні елементи церков, іконостаси та окремі образи. Застосування різноманітних подовжувачів, з’єднання електричних дротів звичайною «скруткою» можуть будь-якої миті призвести до виникнення масштабної пожежі!

Якщо пожежа все ж виникла, потрібно негайно сповістити пожежно-рятувальну службу за номером «101».

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар