Напередодні виборів рятувальники нагадують про правила безпеки

жовтня 23 / 2020
В останні дні перед місцевими виборами, що відбудуться 25 жовтня, закарпатські рятувальники продовжують здійснювати інструктажі з членами виборчих комісій щодо дотримання правил пожежної безпеки на пунктах голосування. Зокрема, відповідні заходи відбулися на Мукачівщині та Міжгірщині.

Рятувальники звернули увагу голів виборчих комісій на стан електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, обладнання системами протипожежного захисту, шляхи евакуації, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння тощо. Представникам кожної дільниці вручили пам’ятку з правилами пожежної безпеки для розміщення на пункті голосування.

Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до голів та членів виборчих комісій, а також громадян, із закликом бути свідомими та пам’ятати про правила пожежної безпеки. Якщо кожен учасник виборчого процесу дотримуватиметься елементарних рекомендацій, волевиявлення мине без надзвичайних ситуацій. Подбайте про власну безпеку!У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар