Сільські центри невідкладної допомоги Закарпаття отримали 15 машин "швидкої" (фото)

жовтня 22 / 2020
15 машин "швидкої" передали сьогодні сільським центрам невідкладної допомоги Закарпаття. Директор обласного територіального центру екстреної допомоги Томаш Білинець розповів: гроші на закупівлю отримали від Національної служби здоров’я за допомогу хворим на COVID-19.
Василь Мандзюк працює в пункті екстреної допомоги в селі Ізки на Міжгірщині. Розповів, що в селі була стара "Газель", яка постійно ламалася.

"Наш пункт обслуговує багато сіл Міжгірського району: Студений, Розтока, Буковець тощо. На ці всі села була одна машина", — сказав чоловік.

Нову машину передали також центру екстреної допомоги в селі Дунковиця на Іршавщині. Тут, за словами фельдшера екстреної допомоги Івана Демчика, також була одна стара "Газель".

Директор обласного територіального центру екстреної допомоги Томаш Білинець розповів: гроші на закупівлю машин надійшли від Національної служби здоров’я. Їх закарпатські медики отримали за надання допомоги хворим на COVID-19.

"Сьогодні ми зуміли придбати за "Пакетом боротьби з COVID-19" 15 автомобілів, — сказав Томаш Білинець. — Відповідно, за тією кількістю хворих, підтвердженою ПЛР-тестами, йде фінансування від Національної служби здоров’я України на ці [медичні]потреби. Але в ці потреби входить не лише заробітна плата, а й придбання таких машин та іншого обладнання".

За словами Томаша Білинця, вартість однієї машини разом з обладнанням – понад 1 мільйон 800 тисяч гривень.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар