У закарпатських школах канікули почнуться в останній тиждень жовтня

жовтня 18 / 2020
Станом на 15 жовтня 2020 року із 635 закладів загальної середньої освіти області 432 працюють у звичайному режимі, відповідно до структури навчального року, затвердженої, як це передбачено частиною четвертою статті 10 Закону України „Про повну загальну середню освіту”, педагогічною радою закладу освіти до початку нового навчального року. У цих закладах планові осінні канікули розпочнуться в останній тиждень жовтня – з 26 числа, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Разом з тим окремі школи вирішили використати можливості дистанційної форми, особливо у закладах освіти, де буде розміщено виборчі дільниці.

Водночас рекомендаціями, наданими Міністерством освіти і науки України, щодо внесення змін до структури навчального року і проведення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року включно скористалися педагогічні колективи 71 школи.

Рішення про проведення осінніх канікул у період з 19 по 30 жовтня ухвалили 57 закладів загальної середньої освіти. Натомість до цього часу вони працюють без змін.

Слід зазначити, що учні 61 закладу загальної середньої освіти області навчаються за семестровою формою, тому у планах роботи цих колективів проведення канікул восени не заплановано.

Ще 14 закладів освіти прийняли рішення про проведення осінніх канікул в інші часові рамки, повідомили в департаменті.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар