Для Закарпаття закупили 15 нових автомобілів швидкої допомоги

жовтня 11 / 2020
[center]Для Закарпаття закупили 15 нових автомобілів швидкої допомоги[/center15 нових автомобілів швидкої допомоги закупили для Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба. Перші 6 прибули до Ужгорода 9 жовтня.
«Оновлення автопарку «швидких» області відбулося за кількома програмами: їх було закуплено завдяки Світовому банку, за державні кошти, а також за кошти благодійників. Усі ми знаємо, що від стану санітарного транспорту часто залежить час прибуття бригади екстреної медичної допомоги на місце виклику та час транспортування пацієнта з місця події до закладу охорони здоров’я, і відповідно якість надання медичної допомоги потерпілим під час транспортування. Тому ми продовжуємо роботу з поповнення автопарку медичних закладів області», — зазначив Олег Коцюба.

Придбання автомобілів медичної допомоги передбачене спеціальною постановою Кабінету міністрів.]За словами заступника голови Закарпатської ОДА, станом на 1 жовтня 2020 року автопарк служби екстреної медичної допомоги області нараховує 130 санітарних автомобілів, при потребі 157; із них 5 — типу А, 111 — типу В, 14 – типу С.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар