Керівник Закарпатської обласної прокуратури провів особистий прийом в’язнів у Закарпатській УВП №9 (фото)

жовтня 09 / 2020
Сьогодні, 9 жовтня, керівник Закарпатської обласної прокуратури Дмитро Казак спільно з заступницею Оксаною Ломакіною-Невідомою та працівниками галузевого відділу Василем Юсипом та Романом Лемаком провели перевірку додержання законодавства при триманні ув’язнених і засуджених осіб у ДУ «Закарпатська УВП (№ 9)».

Під час візиту здійснили обхід камерних приміщень, провели бесіди з особами, які там утримуються. Обстежили стан матеріально-побутового та медичного забезпечення, належність харчування та проведення соціально-виховної роботи, зокрема з неповнолітніми. Керівник Закарпатської обласної прокуратури провів особистий прийом в’язнів.

Питання, з якими вони звернулися, здебільшого стосувалися заміни невідбутої частини покарання більш м’яким у межах строків, встановлених Кримінальним кодексом. Також надійшли скарги на зволікання з судовим розглядом кримінальних проваджень у апеляційній інстанції. Під час діалогу було виокремлено одну з причин такої проблеми – відсутність складу колегії Закарпатського апеляційного суду. У зв’язку з цим необхідний тривалий час для визначення підсудності таких проваджень Верховним Судом.

На всі запитання в’язні отримали вичерпні відповіді з роз’ясненням положень чинного законодавства.Закарпатська обласна прокуратура й надалі здійснюватиме нагляд за дотриманням прав і свобод в’язнів у ДУ «Закарпатська УВП (№ 9)» та систематично проводитиме такі перевірки й надалі.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар