Відбулася стартова конференція міжнародного проєкту, один із партнерів якого – Ужгород

жовтня 09 / 2020
Стартова конференція міжнародного грантового проєкту «Міста в розширеному європейському просторі: розвиток потенціалу державних установ шляхом словацько-українського транскордонного співробітництва та підвищення доброчесності в державних справах (CEEA)» відбулася напередодні.

У роботі стартової конференції взяли участь представники усіх партнерів: представник програми «Гранти Європейського економічного простору 2014 - 2021 рр.» у рамках Новерзького фінансового механізму (Братислава) Наталія Яклова; із Кошице – заступник міського голови Марцел Гібода, заступник керуючого справами ради Ріхард Долгі, заступник департаменту стратегічного розвитку та проєктів ЄС Ing. Терезія Висоцька, директор інституту соціальних та психологічних наук Словацької академії наук Анна Калістова, керівник ГО "ФЕМАН" Едуард Бураш; із Харкова – радник міського голови з міжнародного співробітництва В’ячеслав Зуєв; із Ужгорода – керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич.

Після презентації проєкту та його цілей представили цільові робочі групи, які працюватимуть у напрямах сталої економіки та соціальної сфери, підприємництва і підготовки рамкової концепції з протидії змінам клімату та розвитку сталої енергетики.

Йшлося під час конференції про перспективи розбудови економічних та бізнесових відносин у рамках транскордонного співробітництва між Україною та Словаччиною, планування транскордонних форумів із питань культури, освіти, економіки та безпеки у Кошице, Харкові та Ужгороді у 2021-2022 роках, налагодження співпраці державних установ-партнерів у культурній та освітній сферах – обмін кращими практиками взаємодії влади та громадськості, інституційна підзвітність та прозорість у містах.

Учасники конференції узгодили програму впровадження проєкту, організацію комунікаційних каналів та способів візуалізації. Активна фаза впровадження проєкту розпочнеться вже у листопаді цього року.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар